Omówienie kilku rzeczy

Wszelkie ogłoszenia dotyczące nowości oraz eventów na wyspie
Awatar użytkownika
inviaczeG
Administrator strony
Posty: 240
Rejestracja: 02 lip 2018, 03:18

26 lip 2018, 12:34

Witajcie moi drodzy! Ciągle dostaje informacje o tym, o tamtym więc tutaj to postaram się wszystko wyjaśnić.


CAR-DEALER!
Tak więc, mamy same niestandardowe samochody i kwestia jest taka, że to jest model który Wam się musi załadować. ZANIM WEJDZIECIE DO CAR-DELAERA i zaczniecie przewijać wszystkie samochody w ciągu paru sekund, to się zastanówcie. Najprawdopodobniej Wam się w trybie natychmiastowym nie załadują, a później gdy załóżmy spotkacie gościa w punto, a temu biednemu punto się nie daliście załadować do końca u car-dealera, to Was ponownie tepnie do tego car-dealera, a później będzie spam płaczem na ooc. Po prostu Was przeteleportuje do pierwszej lokacji gdzie załadowaliście ten model, a Wasza postać w nim siedziałal. Jeżeli już Was tepnie do tego car-dealera to wysiądźcie z auta i powinno być git, a jeżeli nie to wejść i wyjść jeszcze raz. To jest główny minus aut dodanych, jednak tak chcieliśmy zrobić od samego początku i na takie problemy byliśmy przygotowani mentalnie i psychicznie, także nie mamy problemu do osób które jeszcze się nie zaznajomiły z takimi błędami i jak najbardziej je rozumiemy.

Chat OOC!
Od teraz jesteśmy strasznie rygorystyczni co do tego chatu, po prostu nie chcemy aby on praktycznie w ogóle się pojawiał podczas rozgrywki. Na wyspie jesteśmy aktorami i mamy się wcielić, a takie coś strasznie wytrąca z roli. Ten chat można używać tylko w sytuacjach krytycznych i na tym zakończmy. Nie ma możliwości wyjaśniania sobie spin przez ten chat, tak samo przez chat głosowy w grze również nie ma możliwości wyjścia z roli. Jeżeli chcecie sobie coś wyjasnić, to zapraszamy na naszego discorda serwerowego, tam jest OOC a nie na wyspie.

Chat DW (DarkWeb)!
Jak już pewnie wiecie, wprowadziliśmy przymusową opłatę za jednorazowe skorzystanie z serwisu "darkweb" która wynosi $10.000. Przez ten chat, miejsca z narkotykiami zostały ujawnione w trybie błyskawicznym, a nie o to nam chodziło. Z DW gracze zrobili sobie OLX'a, tak więc takowe kroki musieliśmy podjąć.

Notoryczne posądzanie kogoś o failrp lub złamanie regulaminu!
Jeżeli kogoś już posądzacie, to miejcie jakiś dowód, jeżeli chcecie to zgłaszać do administracji, a czasami się po prostu zastanówcie czy nie robicie to z powodu 'must wina'. Koniec z pisaniem na discordzie "HAHA DOBRE RP GOŚĆ SOBIE WJECHAŁ MOTORKIEM NA KOMISARIAT HAHA!". Zamiast tracić czas na takie pierdoły możecie zrobić screena, bądź za pomocą tego programu https://plays.tv zrobić 'shota' z przeszłości a następnie nam to zgłosić. Niektórzy muszą przeczytać regulamin i skończyć się zachowywać jak **regulamin, paragraf 11, punkt 7** tylko postarać się nam pomóc ulepszać tę wyspę. Uwierzcie, że to nie jest sztuka ogarnąć tyle rzeczy na raz. Serwer RolePlay staje się dobrym serwerem RolePlay, kiedy na nim grają dobrzy gracze.

Wyjmowanie sobie baseball'a "z dupy"
Zakazane jest wyciąganie broni długiej, maczety, baseballa etc. z tak przysłowiowej "dupy". Jedyna broń jaką możecie wyciągnąć nie odgrywając tego przez /me jest to:
- pistolet,
- nóż,
- osprzęt policyjny (oprócz broni długich ofc).
Tyle, jeżeli zobaczymy kogokolwiek wyciągającego sobie coś od tak po prostu, zostaje zbanowany za failrp, bo jest to failrp.

Podsumowanie
Tak jak powtarzam i jest napisane na stronie: "WyspaRP to serwer utworzony z myślą o dobrym RP na wysokim poziomie, z fabułą, historią, i głębszym przekazie. Wchodząc na Wyspę, nie licz że długo przetrwasz będąc amatorskim gangusem. U nas liczą się ludzie, a nie ich ilość". Chciałbym aby nasze community mogło spędzać czas miło i bez zbędnych spin. Aktualnie jesteśmy na etapie czyszczenia z serwera ludzi którzy nie powinni na nim grać. Podań mamy bardzo dużo, i też musicie wiedzieć, że dużo osób chciałoby by pograć razem z nami, a zajmują im miejsce ludzie niekoniecznie potrafiący się bawić. Możecie nam pomóc zgłaszając takie osoby, a gwarantuje Wam, że prędzej czy później rozgrywka wejdzie na wyższy poziom.

Dziękujemy za gre, na naszej wyspie. Pozdrawiamy, Administracja.
Zablokowany