To pisali tylko kreatywni ludzie.

Tutaj znajdziesz najgłupsze odpowiedzi na pytania wysyłane w aplikacjach na White-List
Awatar użytkownika
inviaczeG
Administrator strony

04 lip 2018, 02:03

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Na lotnisku niepostrzeżenie przewiózł 750g kokainy w chomiku

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Okradłem cztery banki jednej nocy będąc kilkukrotnie postrzelony i ścigany. Łącznie wtedy w bankach było 26000 % :/.

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: zatrzymanie złodzieij przy rapowaniu sklepu

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: zatrzymanie złodzieij przy rabowaniu banku

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: napad na bank

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Sprzedaz narkotykow policjatom XD

Doswiadczenie w RP: FiveM

wycinek z historii: "rodzicie postanowili umrzeć"

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Przepraszam pana, może pan powiedzieć która godzina?

Historia postaci: Nie wiem co napisać
Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: nie wiem co napisać

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: -Podnosi broń. -Celuje sobie lufą w skroń. -Strzela.

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: napad na bank i ucieczka po górach :D

Historia postaci: boże nie mam pojęcia. Ale przyjmijcie mnie pls bo fajny serv.

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Moja postać będzie ambitnym mechanikiem.

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: wskazywanie palcem i mówienie im gdzie mają jechać

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Moja postać pomagała myć szyby pod komendą xd

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: -pan bycinio ? -tak? -został pan nowym funkcjunariuszem LSPD -dziękuje . Jest to dla mnie bardzo ważne

Historia postaci: Weteran rajdowy
Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Niestety nie wiem co to IC

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Napad na sklep

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Zabiłem szefa gangu 2115 strzelając do niego z łuku w kolano.

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Napadłem na sklep i goniła mnie polciaj która po 10 min poscigu znalazla mnie i poszedlem siedziec na 4 lata

Historia postaci: jestem szopem który chce być milionerem i pracować w policji

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: nie pamiętam xd

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Ruchanie na hajs przechodni.

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Napad na bank w celu możliwości dalszego picia i kupna lepszego auta.

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Dołączył bym do gangu motocyklistów. Wyrwał bym jakieś dupeczki swoim motocyklem. Ze swoim gangiem obmyslil bym plan na napad na bank.

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: żebrał bym pod komisariatem,po czym kupił bym samochód

Doswiadczenie w RP: wcielam sie wrole jak peter parker spider mena :D gram na innych serwerach

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Przepraszam pana, może pan powiedzieć która godzina?

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Andrew będąc pijanym w samolocie wszedł do kokpitu i oznajmił pilotom ,że ma ebole . Na szczęście wszystko skończyło się dobrze .

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Jednego dnia ukradlem 3 samochody spod domu, oraz 16 kołpaków.

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Andrew będąc pijanym w samolocie wszedł do kokpitu i oznajmił pilotom ,że ma ebole . Na szczęście wszystko skończyło się dobrze .

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Bill mierzy shotgunem w staruszkę (model localsa) i przepytuje ją czy napewno nie jest kosmitą i nie chce porwac jego krów

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Wielka strzelanina(o działki) gangów

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Kreatywna akcja: Igrzyska śmierci ( polegało to na tym że było 5 ochotników, każdy miał swój tor, ten kto miał farta ten wygrał kończyło się na remisach, ale ostatni gracz zazwyczaj giną w dziwny sposób) hym *left the game*

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: spontan

Historia postaci: Syn sławnego Boksera Rockiego Balbo'y nie chce żyć w cieniu ojca i ucieka na Wyspe Los Santos tam zaczyna wszystko od nowa staje sie coraz bardziej sławny..
Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Obraza Policjanta jestem odważny jak na mój wiek ! Mogę przeprosić ale nie muszę..

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Trzepnięcie

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Napad na bank w którym będzie dwóch białych zakładników. Zakładnicy zostaną rozstrzelani jeżeli biali policjanci nie złożą broni.

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: zabił 3 policjantów i okradł sam bank

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Na lotnisku niepostrzeżenie przewiózł 750g kokainy w chomiku

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Niedawno miałem akcję, że napadliśmy na komendanta i antyterroryści wbijali nam do mieszkania z każdej strony.

Historia postaci: Zwykły szary człowiek który przyjechal szukać dorywczej pracy
Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: nie ma żadnej

Historia postaci: Policjant pilot śmigłowca
Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Pryjać sie do LSPD i wziać udział w zlikwidowaniu grup zorganizowanych

Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Pod czas NP napadu na sklep , żądanie wolnego przejazdu za jednego z 3 zakładników , za drugiego żądasz , uczciwą jazdę - bez szczelania i taranowania , a za 3 zakładnika żeby Jeden z Policiantuw , jechał ciągnikiem za przestepcami

Lista na bieżąco aktualizowana

Awatar użytkownika
Weksio

07 wrz 2018, 23:08

Ta historia powtarza się 2 linijki dalej ;)
Awatar użytkownika
MrReerPL

12 wrz 2018, 17:11

"Na lotnisku niepostrzeżenie przewiózł 750g kokainy w chomiku" - to również pojawia się dwukrotnie
Awatar użytkownika
Koterski

12 gru 2018, 18:47

Historia twojej postaci: byłem bananem który miał wszystko co chciał moi rodzice są lekarzami ale gdy pewnwgo razu przyniosłem do domu zwłoki moi rodzice wszystko zatuszowali dla dobra swojej kariery a mnie wyrzucili z domu i próbuje dostać się do ems ale kompletnie się do tego nie nadaje
ODPOWIEDZ