Arturo Roman - Próśba o kuzyna

Tutaj możemy apelować o obywatelstwo dla naszego kuzyna!
Awatar użytkownika
Arturo

06 gru 2018, 23:15

Imię Francisco
Drugie imię: (Discord wraz z #) Arturo#7817
Nazwisko: Herrera
Data urodzenia: 04.07.1988
Pesel: (SteamID64) 76561198386397878
Jak jesteś postrzegany przez innych obywateli: Wśród innych obywateli jestem postrzegany pozytywnie.
Twoja praca : Policjant
Dlaczego zależy Ci na zatwierdzeniu obywatelstwa dla Twojego kuzyna?: Chciałbym dostać obywatelstwo dla mojego kuzyna, ponieważ mam plan na odgrywanie fajnej postaci, która pomoże zróżnicować mój RolePlay. Dodatkowo nie chciałbym psuć mojej obecnej postaci, na której jestem Policjantem. Wraz ze znajomymi mamy pomysł na zaczęcie świeżej przygody, której nie chciałbym do końca zdradzać.
Historia postaci: (nowej postaci) Francisco Herrera - 30 letni Meksykanin urodzony w małej wsi niedaleko miasta Leon. Jego rodzice zginęli w wypadku, dlatego w wieku 3 lat trafił do sierocińca. Był bardzo zdolnym dzieckiem, który lubił się uczyć, przez co był nękany przez swoich rówieśników. W wieku 21 lat ukończył swoją edukację, i zaczął pracować jako taksówkarz. Z charakteru jest typem Introwertyka, który próbuje walczyć ze swoją nieśmiałością. Jego pasją jest motoryzacja. W wolnej chwili lubi oglądać seriale. Po mimo małej ilości pieniędzy dba o swój wygląd, lubi wydawać pieniądze na ubrania. Jedną z jego słabości jest zamiłowanie do zioła. Z powodu ostatnich problemów finansowych postanawia sprzedać swoją ukochaną taksówkę, dzięki czemu będzie mógł uregulować swoje zadłużenia i kupić bilet na wyspę. Ma nadzieję, że zmiana otoczenia pozwoli mu się rozwinąć zawodowo, dzięki czemu jego sytuacja finansowa się poprawi, a to spowoduje, że będzie mógł rozwijać swoją pasję.
Kreatywna akcja IC: (nowej postaci): Jako Francisco Herrera mam zamiar zacząć organizować zloty samochodowe, na których starałbym się zintegrować jak największą społeczność. Dzięki owej społeczności mógłbym zacząć organizować nielegalne wyścigi na ¼ mili. Do stworzenie owego przedsięwzięcia nie będę potrzebował żadnego wkładu finansowego ponieważ pula nagród będzie zależna tylko i wyłącznie od pieniędzy, które będą postawione przez uczestników. Jest to tylko część moich pomysłów, jednakże nie chciałbym się rozpisywać na koniec mogę jedynie dodać, że pracuję też nad specjalnym regulaminem i osobami które pracowałyby dla mnie jako prywatna ochrona.
Od jakiego czasu jesteś u nas na Wyspie: Na wyspie gram już prawie 4 miesiące
Kilka słów od siebie: Na sam koniec chciałbym powiedzieć, że bardzo mi zależy nad rozwinięciem mojego kuzyna, nad którym pracuję już od dłuższego czasu.
Arek

08 gru 2018, 21:56

Obrazek
W celu stworzenia drugiej postaci musisz się zgłosić do kogoś z administracji z permisjami serwerze admin [czerwony kolor] bądź super admin [fioletowy].
Zablokowany