Do kogo się zwrócić w razie problemów

Podstawowe informacje o naszym serwerze. Komunikaty administracji.
0
Awatar użytkownika
elf
wyspa|zarząd

Do kogo się zwrócić w razie problemów

09 sty 2019, 8:15

Cześć wszystkim! Z racji tego, iż często ja oraz moi koledzy muszą marnować czas aby przekierować Was z problemem do osoby która się zajmuje danym działem postanowiłem napisać ten temat, tak aby takich problemów uniknąć.
Informuję, że żaden z nas nie odpowiada na wiadomości typu "ej <nick>", "mam sprawę", "kiedy sprawdzicie podania na WL?" etc.
Prosimy o opisanie sprawy od razu, najlepiej szczegółowo.

Zarząd Tutaj piszemy tylko z naprawdę poważnymi problemami!
grzybeek - Właściciel. Programista, osoba odpowiadająca za stan techniczny Wyspy, strony internetowej, forum oraz ich ulepszanie.
elf - Programista, osoba odpowiadająca za stan techniczny Wyspy, strony internetowej, forum oraz ich ulepszanie. Pełni główne role administracyjne IC - szef LSPD oraz Capo di tutti capi wszystkich mafii.

Administrator Tutaj możemy się zwracać z rzeczami pokroju zwrotu przedmiotów bądź propozycji na serwer, pomocy w odegraniu jakiejś akcji RP itd.
Hanys07 - Head Administrator. Sprawdza podania na WL oraz podania na kuzynów. Głowa zespołu administracyjnego.
Arek - Opiekun forum, firm oraz organizacji przestępczych. Pomaga kształtować ekonomie wyspy, dba o serwer pod względem administracyjnym.
tomeek - Dba o serwer pod względem administracyjnym, czynnie pilnuje serwerów. Sprawdza podania na WL. Opiekun psychologów oraz organizacji przestępczych.

Developer Tutaj piszemy ze sprawami dotyczącymi stanu wizualnego wyspy oraz pojazdów.
Chill - Osoba odpowiadająca z ramienia EMS. Osoba odpowiadająca za ulepszanie wyspy pod względem wizualnym. Obsługa poczekalni WhiteList oraz dbałość o jakość graczy na serwerach.
KarTiG - Zajmuje się pojazdami na naszej wyspie. Obsługa poczekalni WhiteList oraz dbałość o jakość graczy na serwerach.
Kampio152 - Programista, osoba dbająca o stan techniczny wyspy i ulepszanie jej.
Polcia00 - Osoba odpowiadająca za ulepszanie wyspy pod względem wizualnym.

Moderatorzy Można spamować xD. Tutaj możemy zwracać się w sumie ze wszystkim
Krioo - Czynnie pilnuje serwerów. Pomaga w sprawach administracyjnych jak i technicznych. Dbałość o jakość graczy na serwerach.
Mr.Squirrel - Sprawdza podania na WL. Obsługa poczekalni WhiteList oraz dbałość o jakość graczy na serwerach.
SQEIK - Sprawdza podania na WL. Obsługa poczekalni WhiteList oraz dbałość o jakość graczy na serwerach. Osoba odpowiadająca z ramienia Mechaników.
oldsky - Osoba odpowiadająca z ramienia LSPD. Obsługa poczekalni WhiteList oraz dbałość o jakość graczy na serwerach.
graczol - Czynnie pilnuje serwerów. Pomaga w sprawach administracyjnych jak i technicznych. Dbałość o jakość graczy na serwerach.
Pixel - Osoba odpowiadająca z ramienia EMS. Obsługa poczekalni WhiteList oraz dbałość o jakość graczy na serwerach.
Opiekun Jeżeli masz ciekawy pomysł na event bądź inna rzecz która zrzeszy obywateli i całe community ze sobą, wal tutaj!
Dixoneq - Dbałość o community serwera, jego dobre imię oraz pomoc w sprawach administracyjnych.
Besi - Osoba odpowiadająca z ramienia LSPD. Dbałość o community serwera, jego dobre imię oraz pomoc w sprawach administracyjnych.
Steeb - Opiekun adwokatów. Dbałość o community serwera, jego dobre imię oraz pomoc w sprawach administracyjnych. Obsługa poczekalni WhiteList.
Simba - Dbałość o community serwera, jego dobre imię oraz pomoc w sprawach administracyjnych. Obsługa poczekalni WhiteList.
Kisiel - Osoba odpowiadająca z ramienia LSPD. Dbałość o community serwera, jego dobre imię oraz pomoc w sprawach administracyjnych. Obsługa poczekalni WhiteList.
Inne mnie nie obchodzą, nie znamy się aż tak
Gdy noce są zimne, a palcem po mapie nieba ja wciąż błądzę
Może powiesz mi, którędy ruszyć, jak kiedyś mnie spotkasz
Nie sądze...

Wróć do „Kompendium wiedzy”

Zaloguj się  •  Zarejestruj się