Do kogo się zwrócić w razie problemów

Podstawowe informacje o naszym serwerze. Komunikaty administracji.
0
Awatar użytkownika
elf
wyspa|zarząd
Posty: 26
Rejestracja: 09 sty 2019, 4:13

Do kogo się zwrócić w razie problemów

09 sty 2019, 8:15

Cześć wszystkim! Z racji tego, iż często ja oraz moi koledzy muszą marnować czas aby przekierować Was z problemem do osoby która się zajmuje danym działem postanowiłem napisać ten temat, tak aby takich problemów uniknąć.
Informuję, że żaden z nas nie odpowiada na wiadomości typu "ej <nick>", "mam sprawę", "kiedy sprawdzicie podania na WL?" etc.
Prosimy o opisanie sprawy od razu, najlepiej szczegółowo.
Zarząd Tutaj piszemy tylko z naprawdę poważnymi problemami!
grzybeek - Właściciel. Programista, osoba odpowiadająca za stan techniczny Wyspy, strony internetowej, forum oraz ich ulepszanie.
elf - Programista, osoba odpowiadająca za stan techniczny Wyspy, strony internetowej, forum oraz ich ulepszanie. Pełni główne role administracyjne IC - szef LSPD oraz Capo di tutti capi wszystkich mafii.


Administrator Tutaj możemy się zwracać z rzeczami pokroju zwrotu przedmiotów bądź propozycji na serwer, pomocy w odegraniu jakiejś akcji RP itd.
Hanys07 - Head Administrator. Sprawdza podania na WL oraz podania na kuzynów. Głowa zespołu administracyjnego.
Arek - Opiekun forum oraz firm. Pomaga kształtować ekonomie wyspy, dba o serwer pod względem administracyjnym.
brz0za - Osoba odpowiadająca za ulepszanie wyspy pod względem wizualnym. Dba o serwer pod względem administracyjnym. Szef firmy budowlanej.


Developer Tutaj piszemy ze sprawami dotyczącymi stanu wizualnego wyspy oraz pojazdów.
Chill - Osoba odpowiadająca z ramienia EMS. Osoba odpowiadająca za ulepszanie wyspy pod względem wizualnym. Obsługa poczekalni WhiteList oraz dbałość o jakość graczy na serwerach.
KarTiG - Zajmuje się pojazdami na naszej wyspie.
Mejf - Osoba odpowiadająca za ulepszanie wyspy pod względem wizualnym.
lilabyte - Programista, osoba odpowiadająca za stan techniczny Wyspy.


Moderatorzy Można spamować xD. Tutaj możemy zwracać się w sumie ze wszystkim
Krioo - Czynnie pilnuje serwerów. Pomaga w sprawach administracyjnych jak i technicznych. Dbałość o jakość graczy na serwerach.
Danielekk - Główny opiekun poczekalni WhiteList. Obsługa poczekalni WhiteList oraz dbałość o jakość graczy na serwerach.
Mr.Squirrel - Osoba odpowiadająca z ramienia EMS. Obsługa poczekalni WhiteList oraz dbałość o jakość graczy na serwerach.
txmeklxrd - Osoba odpowiadająca z ramienia LSPD. Sprawdza podania na WL. Obsługa poczekalni WhiteList oraz dbałość o jakość graczy na serwerach.
SQEIK - Obsługa poczekalni WhiteList oraz dbałość o jakość graczy na serwerach. Osoba odpowiadająca z ramienia Mechaników.
oldsky - Obsługa poczekalni WhiteList oraz dbałość o jakość graczy na serwerach. Szef firmy pożyczkowej.
graczol - Czynnie pilnuje serwerów. Pomaga w sprawach administracyjnych jak i technicznych. Dbałość o jakość graczy na serwerach.

Opiekun Jeżeli masz ciekawy pomysł na event bądź inna rzecz która zrzeszy obywateli i całe community ze sobą, wal tutaj!
kasix - Dbałość o community serwera, jego dobre imię oraz pomoc w sprawach administracyjnych.
Lit - Osoba odpowiadająca z ramienia LSPD. Dbałość o community serwera, jego dobre imię oraz pomoc w sprawach administracyjnych. Obsługa poczekalni WhiteList.
kayseR - Dbałość o community serwera, jego dobre imię oraz pomoc w sprawach administracyjnych. Obsługa poczekalni WhiteList.
Agii - Dbałość o community serwera, jego dobre imię oraz pomoc w sprawach administracyjnych. Obsługa poczekalni WhiteList.
Besi - Dbałość o community serwera, jego dobre imię oraz pomoc w sprawach administracyjnych.
Z lustra patrzy na mnie obca osoba
Jednocześnie moja lepsza oraz gorsza połowa
Aura mu się nocna podoba

Wróć do „Kompendium wiedzy”

Zaloguj się  •  Zarejestruj się