Do kogo się zwrócić w razie problemów

Podstawowe informacje o naszym serwerze. Komunikaty administracji.
0
Awatar użytkownika
elf
wyspa|zarząd
Posty: 161
Rejestracja: 09 sty 2019, 4:13

Do kogo się zwrócić w razie problemów

09 sty 2019, 8:15

Cześć wszystkim! Z racji tego, iż często ja oraz moi koledzy muszą marnować czas aby przekierować Was z problemem do osoby która się zajmuje danym działem postanowiłem napisać ten temat, tak aby takich problemów uniknąć.
Informuję, że żaden z nas nie odpowiada na wiadomości typu "ej <nick>", "mam sprawę", "kiedy sprawdzicie podania na WL?" etc.
Prosimy o opisanie sprawy od razu, najlepiej szczegółowo.
Zarząd Tutaj piszemy tylko z naprawdę poważnymi problemami!
grzybeek - Właściciel. Programista, osoba odpowiadająca za stan techniczny Wyspy, strony internetowej, forum oraz ich ulepszanie.
elf - Właściciel. Programista, osoba odpowiadająca za stan techniczny Wyspy, strony internetowej, forum oraz ich ulepszanie. Pełni główne role administracyjne IC - szef US Marshal


Administrator Tutaj możemy się zwracać z rzeczami pokroju zwrotu przedmiotów bądź propozycji na serwer, pomocy w odegraniu jakiejś akcji RP itd.
ArreeK - Opiekun firm oraz organizacji przestępczych, ogółem całej przestępczości na serwerze. Kształtuje ekonomie serwera, dba o serwer pod względem administracyjnym.
tomeek - Osoba odpowiadająca z ramienia LSPD. Opiekun firm oraz organizacji przestępczych. Zajmuje się interiorami na wyspie, dba o serwer pod względem administracyjnym
SQEIK - Osoba odpowiadająca z ramienia DOJ oraz mechaników. Osoba odpowiedzialna za partnerów oraz streamerów. Sprawdza podania na CK, kuzynów oraz pedy, dba o serwer pod względem administracyjnym.


Developer Tutaj piszemy ze sprawami dotyczącymi stanu wizualnego wyspy oraz pojazdów.
KarTiG - Zajmuje się pojazdami na naszym serwerze. Obsługa poczekalni WhiteList oraz dbałość o jakość graczy na serwerach.
Kampio152 - Programista, osoba dbająca o stan techniczny wyspy i ulepszanie jej.
RyanX - Zajmuje się pojazdami na naszym serwerze.
Alexandra - Osoba odpowiadająca za ulepszanie wyspy pod względem wizualnym.


Moderatorzy Można spamować xD. Tutaj możemy zwracać się w sumie ze wszystkim
ashan - Osoba odpowiadająca z ramienia Mechaników. Dbałość o community serwera, jego dobre imię oraz pomoc w sprawach administracyjnych. Obsługa poczekalni WhiteList.
Dexter - Osoba odpowiadająca z ramienia CRIME. Czynnie pilnuje serwerów. Sprawdza podania na WL. Obsługa poczekalni WhiteList. Dbałość o jakość graczy na serwerach.
graczol - Osoba odpowiadająca z ramienia CRIME. Czynnie pilnuje serwerów. Pomaga w sprawach administracyjnych.
Koalek - Osoba odpowiadająca z ramienia CRIME. Czynnie pilnuje serwerów. Sprawdza podania na WL. Obsługa poczekalni WhiteList. Dbałość o jakość graczy na serwerach.
Lewie - Osoba odpowiadająca z ramienia Mechaników. Sprawdza podania na WL. Obsługa poczekalni WhiteList oraz dbałość o jakość graczy na serwerach.
Maario - Osoba odpowiadająca z ramienia EMS. Czynnie pilnuje serwerów. Obsługa poczekalni WhiteList. Dbałość o jakość graczy na serwerach.
pucieq - Osoba odpowiadająca z ramienia LSPD. Czynnie pilnuje serwerów. Obsługa poczekalni WhiteList. Dbałość o jakość graczy na serwerach.
oldsky - Osoba odpowiadająca z ramienia LSPD. Obsługa poczekalni WhiteList oraz dbałość o jakość graczy na serwerach.

Opiekun Jeżeli masz ciekawy pomysł na event bądź inna rzecz która zrzeszy obywateli i całe community ze sobą, wal tutaj!
Adamz - Osoba odpowiadająca z ramienia CRIME. Dbałość o community serwera, jego dobre imię oraz pomoc w sprawach administracyjnych.
Bedusnado - Osoba odpowiadająca z ramienia CRIME. Dbałość o community serwera, jego dobre imię oraz pomoc w sprawach administracyjnych.
BumBleBe - Czynnie pilnuje serwerów. Sprawdza podania na WL. Obsługa poczekalni WhiteList. Dbałość o jakość graczy na serwerach.
cash.rdm - Czynnie pilnuje serwerów. Dbałość o jakość graczy na serwerach.
fiperr - Osoba odpowiadająca z ramienia CRIME. Dbałość o community serwera, jego dobre imię oraz pomoc w sprawach administracyjnych.
FireMonster - Osoba odpowiadająca z ramienia LSFD. Dbałość o community serwera, jego dobre imię oraz pomoc w sprawach administracyjnych. Obsługa poczekalni WhiteList.
Gutek - Osoba odpowiadająca z ramienia DOJ/Adwokatury. Obsługa poczekalni WhiteList.
KaMiL - Osoba odpowiadająca z ramienia LSPD. Obsługa poczekalni WhiteList oraz dbałość o jakość graczy na serwerach.
Krioo - Czynnie pilnuje serwerów. Pomaga w sprawach administracyjnych jak i technicznych. Dbałość o jakość graczy na serwerach.
lipek112 - Osoba odpowiadająca z ramienia LSPD. Obsługa poczekalni WhiteList oraz dbałość o jakość graczy na serwerach.
Pisicela - Osoba odpowiadająca z ramienia LSPD. Dbałość o community serwera, jego dobre imię oraz pomoc w sprawach administracyjnych.
Testree - Dbałość o community serwera, jego dobre imię oraz pomoc w sprawach administracyjnych.
Rusek - Osoba odpowiadająca z ramienia CRIME. Czynnie pilnuje serwerów. Obsługa poczekalni WhiteList. Dbałość o jakość graczy na serwerach.
Inne mnie nie obchodzą, nie znamy się aż tak
Gdy noce są zimne, a palcem po mapie nieba ja wciąż błądzę
Może powiesz mi, którędy ruszyć, jak kiedyś mnie spotkasz
Nie sądze...

Wróć do „Kompendium wiedzy”

Zaloguj się  •  Zarejestruj się